2013 m. kovo 25 d., pirmadienis

Turbūt daugeliui žmonių laisvalaikiu patinka žiūrėti įvairiausius filmus, tame tarpe ir man :) Tad nusprendžiau pasidalinti keliais man labai įstrigusiais filmais:

1. "Visi nepastebėti vaikai" ("All the invisible childer") - tai filmas, kuriame pasakojamos 7 skirtingų vaikų istorijos. Bet kurioje pasaulio šalyje yra vaikų, kuriems likimas pagailėjo laimės ir meilės. Dažniausiai jie lieka nepastebėti, išgyvena skurdą, mirtinas ligas, tėvų netektį, vienišumą, pilietinio karo siaubus, artimųjų abejingumą... Tačiau šie vaikai yra drąsūs ir nė sekundei nepasiduodantys ir stengiasi rasti kelią į šviesesnį rytojų. Žiūrėdama šį filmą turėjau laiko ir pasijuokti, ir paverkti... tikiu, kad ir Jums jis patiks ;)

2. "Bjaurusis AŠ" ("Dispicable me") - jau keleri metai, kai nebežiūriu jokių animacinių filmų, tačiau šis filmas pritraukė mano dėmesį. Jame pasakojama apie vyrą, kuris rezga planą, kaip pavogti mėnulį ir jam prisireikia trijų mažų mergaičių pagalbos. Galima tik įsivaizduoti, kokius nuostabius dalykus gali padaryti meilė, nors ir pačioje šalčiausioje širdyje. Jei dar nematėt, tai būtinai pažiūrėkit, nes jame gausu juokingų situacijų, o dar, kai aplink sukiojasi milijonas geltonų žmogeliukų... :)

3. "Sėkmė avansu"("Pay it forward") - kartais visas pasaulis gali apsiversti aukštyn kojom mažo berniuko projekto dėka. Trys geri darbai trim žmonėms - atrodo tiek nedaug, tačiau, kai tie trys žmonės padaro dar po tris gerus darbus kitiem trim žmonėm, tai jau tampa gėrio grandine. Nepaisant to, kai kartais gali būti sunku padėti kitiems, tačiau berniukas yra tvirtai apsisprendęs, jog tai pavers pasaulį geresniu ir yra pasiryžęs kovoti iki galo. Tai nepaprastai graži istorija, verčianti kiekvieną susimąstyti apie savo gyvenimą ir pagalbą silpnesniems.

4. "Po vienu stogu"("Life as we know it") - mirus mažos mergaitės tėvams, ją globoti paskiriami du geriausi mergaitės tėvų draugai. Tai Erikas ir Holė. Turbūt kiekvienam iš mūsų būtų sunku po vienu stogu apsigyventi su beveik nepažįstamu žmogumi... Taip ir jiems teko ne tik kartu apsigyveni, tačiau dar ir išmokti rūpintis mažamete Sofi. Nors ir kyla daugybė nesklandumų ir sunkumų, tačiau pamažu viskas stoja į savas vėžes ir mažoji Sofi vėl gali džiaugtis laiminga ir mylinčia šeima.

5. "Basomis per grindinį" ("Barfuss") - psichiatrinės ligoninės valytojui išgelbėjus ligonę nuo mirties viskas pasikeičia. Vieną dieną jis tiesiog randa ją prie savo buto durų ir ji nusprendžia visam laikui pasilikti su juo. Kad ir kaip tai kvailai skambėtų, tačiau jie kartu leidžiasi į kelionę, kuri galutinai sumaišo Niko gyvenimą ir pakeičia jį visam laikui...

6."Puikybė ir prietarai" ("Pride&prejudice") - tai istorija apie aristokrato dukterį Elizabetą, kurią įsimyli į kaimynystę atsikraustęs aristokratas. Tuo pačiu metu ji susipažįsta su aristokrato bičiuliu Darsiu - iš pirmo žvilgsnio gal ir kiek snobišku bei paslaptingu jaunuoliu, tačiau pamažu abiejų jausmai tampa visiškai priešingi.
Ši istorija puikiai parodo, kad pirmas įspūdis - tai dar ne viskas. Filmas tikrai vertas dėmesio. Rekomenduočiau jį kiekvienam , kam jau  atsibodo tipinės amerikietiškos meilės istorijos.

7."Keliamieji metai" ("Leap year") - tai linksma istoriją apie merginą, kuri nebeišlaukusi, kol jai pasipirš, pati nusprendžia pasipiršti savo draugui, o Airijoje tam skirta diena tik kartą per ketverius metus - vasario 29d. Norėdama laiku suspėti nukakti į Airiją iš Amerikos ji turi vos porą dienų, tačiau kelionės metu įvyksta daugybė netikėtumų, kurie viską apverčia aukštyn kojomis, tai linksma romantinė komedija. Tokios ypač tinka, kai norisi ko nors paprasto ir mielo širdžiai ;)

8."Saugus prieglobstis" ("Safe haven") -Kai Keitė atsikrausto į nediduką miestelį Sautporte, visiems pasidaro smalsu sužinoti apie jos praeitį ir tokį netikėtą norą jame apsistoti. Keitė stengiasi nesivelti į artimesnius ryšius, tačiau pamažu susidraugauja su našliu Aleksu ir kaimyne Džo. Keitė atsipalaiduoja ir ima vis labiau pamilti miestelį, ją supančius žmones, o ypač Aleksą ir du jo vaikus. Kad ir kaip kartais ramu atrodytų, tačiau praeitis dažniausiai pasiveja ir į Keitės gyvenimą sugrįžta patys baisiausi dalykai.

9. "Nematoma pusė" ("The blind side") - be galo graži istorija apie tai, kaip atsitiktinai sutikti žmonės gali pakeisti gyvenimą ir padėti pasiekti aukštumų. Nemanau, kad daugelis iš mūsų išdrįstų namo parsivesti visiškai nepažįstamą paauglį ir mylėti jį kaip savo vaiką. Tačiau, pasirodo, kad kartais tai būna vienas iš didžiausių gyvenimo stebuklų. Tai pats geriausias filmas ramiam ir jaukiam vakarui... :)

10. "Paskutinė naktis" ("Last night") - istorijoje pasakojama apie vedybinį gyvenimą, kuriame jau seniai nebelikę meilės. Ir kaip tik tuo metu tiek Džoanos, tiek Maiklo gyvenime pasitaiko naujų simpatijų ar niekad nepamirštų, tik užslėptų, jausmų. Visą paprastą šeimos gyvenimą sujaukia vos viena naktis atskirai...

Tai tiek šiam kartui  :) Tikiuosi, kad bent kuris nors filmas sudomino ir linkiu gero žiūrėjimo :*

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Translate